Citādi Citāti

Piedāvājam T-kreklus un džemperus ar Citādiem Citātiem!

Esam domubiedri, kuri apvienojušies, lai, saliekot kopā dizaina, IT, reklāmas zināšanas, kopā radītu mazliet citādu, ikdienā tik ļoti ierasto un ērti lietojamo produktu - T-kreklu un džemperi ar Citādiem Citātiem. Vēlme radīt T-kreklu un džemperi ar Citādiem Citātiem radās, paskatoties uz savām ikdienas drēbēm, kur T-krekls un džemperis ir katra no mums garderobē, bet gandrīz visiem no tiem ir svešvalodas apdrukas.

T-kreklu un džemperu apdruka ir kļuvusi populāra kā nekad. Varam lasīt gan pamācošas rindas, gan uzmundrinošus  tekstiņus, filmu varoņu sejas u.c. Kreativitātei nav robežas, T-kreklu un džemperu apdrukas iespējām arī. Sapratām, ka gribam radīt ko citādu sev un arī Jums ar produktu, bez kura mūsu ikdiena vairs nav iedomājama.

Mūsu kopīga vēlme - radīt praktisku produktu, kurā T-krekla un džempera ikdienas valkāšanas nepieciešamība tiek papildināta ar citātiem no mūsu tautas vērtībām – tautas dziesmām.

Ir mūsu valsts jubilejas gads. Kāpēc, lai tautas dziesmas tiktu skandētas tikai svētku uzrunās? Mēs varam ar tām lepoties katru dienu! Arī dažas rindas var radīt emocionālu pacēlumu, lai ikdienas darbi veiktos raitāk, lai priecīgāks prāts un labāka oma!

T-krekli un džemperi ar Citādiem Citātiem ir lieliska dāvana sev, savējiem, gan ģimenē, gan draugiem, protams priecāsies arī darba kolēģi. Praktiski pielietojama dāvana, kura valkātājam dienu padarīs jaukāku, sirsnīgāku un priecīgāku! Skanīgās tautas dziesmu rindas noteikti patiks vecvecākiem, kuru garderobi šāds T-krekls padarīs mūsdienīgāku. Uzdāvinot T-kreklu un džemperi ar tautas dziesmas citātu bērniem, varam rosināt iemācīties šo četrrindi!

Katrs tautas dziesmas citāts ir īpaši izvērtēts, katrs dizains priekš T-krekla un džempera individuāli. Katrs T-krekls un džemperis ir tāds, kuru ar gandarījumu paši velkam un ar prieku redzam citus valkājam!

  • Citādi atgādinājumi par tautas dziesmām;
  • Citādi t-kreklu un džemperu noformējumi;
  • Citāda pieeja dizaina radīšanā;
  • Citāti, kuri līdz šim, lielākoties, palikuši skolas programmu ietvaros;
  • Citāti, ar kuriem varam un vajag lepoties;
  • Citāti, kurus atgādināt der mums pašiem.

Sekojiet līdzi mums sociālajos tīklos Instagram (@citadicitati) un Facebook (Citādi Citāti) par jaunumiem dizainā un produktu veidos.

Kreklu dizaini tiks mainīti, tādejādi saglabājot “citādumu” ierobežotā daudzumā. Citāti tiks atjaunināti, lai kopā mēs atcerētos skaistās , bet ne tik bieži skaitītās rindas un rindiņas!

Kreklu dizaini var tapt izstrādāti pēc Jūsu pasūtījuma, piemēram, īpašās noskaņās, pasākuma dizains tikai Jums, par to vienojoties atsevišķi.

Ja Jums ir papildus jautājumi, droši sazinieties ar mums! Būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem!