Preču atgriešana

Preču atgriešana:

Mēs nodrošinām Jums iespēju atgriezt preci 14 dienu laikā kopš preces saņemšanas brīža. Lai preci varētu atgriezt, tā nedrīkst būt lietota, mazgāta un tai jābūt tādā pašā stāvoklī kādā Jūs to saņēmāt, kā arī ir nepieciešams čeks, kas kalpos par pierādījumu preces iegādei. Ja 14 dienas ir pagājušas, diemžēl, mēs nevaram Jums piedāvāt preces atgriešanu vai apmaiņu.
Ņemot vērā limitēta apjoma individuālā dizaina T-kreklu un džemperu izgatavošanu, izmēra maiņa nav akceptējama, kā preces atgriešanas iemesls.

Ir daži izņēmumi, kuru gadījumos mēs nevaram nodrošināt pilnu naudas atgriešanu:
Ja prece nav oriģinālā iepakojumā, tā nav sākotnējā piegādes stāvoklī, ir bojāta vai ir trūkstošas daļas no mums neatkarīgu iemeslu dēļ.
Ja ir pagājušas vairāk kā 14 dienas pēc piegādas.

Naudas atgriešana:

Brīdī, kad prece pēc atgriešanas ir saņemta un pārbaudīta, mēs Jums nosūtīsim e-pastu, kas kalpos kā apstiprinājums, ka esam preci saņēmuši. Mēs Jūs informēsim par apstiprinājumu vai noraidījumu atgriezt naudu par preci. 
Ja atgriešanas iemesls tiek apstiprināts, Jūsu nauda tiks atgriezta atpakaļ uz kartes, kuru izmantojāt maksājuma veikšanai vai arī caur citu maksājuma platformu (piem., PayPal), dažu dienu laikā.

Kavēta vai pazudusi nauda atgriešanas procesā:

Ja Jūs neesat saņēmis naudu, pārbaudiet vēlreiz savu bankas kontu, sazinieties ar banku. Bieži vien naudas atgriešanas process aizņem zināmu laiku, iespējams bankas iespējams apstiprinājums. Ja Jūs esat visu iepriekšminēto izdarījis un joprojām nauda nav ienākusi, lūdzu, sazinieties ar mums caur e-pastu info@citadicitati.lv

Preces apmaiņa:

Mēs piedāvājam preču apmaiņu tikai tādā gadījumā, ja tā ir bojāta vai nelietojama ražošanas kļūdas dēļ. Šādā situācijā, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums caur e-pastu info@citadicitati.lv. Lūdzu e-pasta virsrakstā norādiet pasūtījuma numuru, un pievienojiet e-pastā pēc iespējas detalizētākus attēlus ar bojāto preci, lai mēs iespēju robežās ātrāk varētu atrisināt šo problēmu.

Preces sūtīšana:

Atgriešanai paredzēto preci sūtiet uz adresi, kas ir norādīta uz čeka, kurš nāca līdzi Jūsu pasūtījumam. Jūs esat atbildīgs par atgrieztās preces nosūtīšanās izmaksām un šīm izmaksām nav piemērojama naudas atgriešana. 
Sūtīšanas ilgums var būt atkarīgs no Jūsu dzīves vietas. Mēs iesakām Jums izmantot sūtīšanas veidu ar izsekošanas numuru vai iegādāties preces sūtīšanas apdrošināšanu, jo mēs negarantējam, ka pasūtījums līdz mums tiks atsūtīts.